FAQ - Dirt Devil Evo 678 - Sklep i Serwis iRobot - Autoryzowany parner iRobot Polska

Idź do spisu treści

Menu główne

FAQ - Dirt Devil Evo 678

Czytelnia

Czy EVO można stosowaæ do dywanów lub chodników ?

Nie, EVO jest robotem do czyszczenia powierzchni twardych takich jak płytki, twarde drewno, podłogi winylowe, laminowane i kamienne. Przy pomocy czujników EVO rozpoznaje miejsce gdzie leży dywan i może je ominąć.

Czy EVO jest odkurzaczem?

Nie, EVO nie jest odkurzaczem ani szczotką do zamiatania, która wciąga kurz z powierzchni twardych. Przy pomocy specjalnej ścierki do czyszczenia robot wyciera powierzchnie twarde zarówno na wilgotno jak i sucho utrzymując je wolne od brudu i kurzu.

Czy można używać także ścierek z mikrofazy? Jak często można je stosować?

Tak, ścierki z mikrofazy można używać wielokrotnie i czyszczą one tak samo dobrze jak ścierki jednorazowe. Suche ścierki zbierają brud, kurz i włosy. Wilgotne wycierają podłogę do czysta.

Jak często muszę zmieniać ścierkę do czyszczenia?

To zależy od tego jak brudne są podłogi. Normalnie sucha ścierka może być używana do czyszczenia dużego pomieszczenia. Wilgotne chustki do czyszczenia muszą być wymieniane co ok. 25m2 - aby uniknąć utraty wilgotności ścierki.

Jak duże powierzchnie może czyścić Dirt Devil EVO?

Jeżeli wycierają Pañstwo na sucho EVO może wyczyścić powierzchnie do 100m2. Jeżeli wycierają Państwo na wilgotno EVO czyści do 25m2.

Jak długi jest czas pracy Dirt Devil EVO?

Akumulatory EVO wystarczają do 3 godzin pracy w trybie czyszczenia na sucho i do 2 godzin w trybie czyszczenia na mokro. Mogą zatem Państwo używać EVO wielokrotnie, przedtem jednak należy naładować akumulatory.

Jak funkcjonuje Dirt Devil EVO?

Podczas czyszczenia EVO używa opatentowanego systemu nawigacji, który funkcjonuje podobnie jak system GPS. Dzięki temu EVO wie jakie powierzchnie zostały już wyczyszczone, a które musi jeszcze wyczyścić.

Czy EVO dojeżdźa do rogów , listew przypodłogowych i wzdłuż krawędzi ścian aby móc je wyczyścić?

Tak, po tym jak EVO zakoñczy czyszczenie, dojeżdźa z powrotem do rogów i kantów i je czyści. Jego kwadratowy kształt umożliwia mu to.

Czy Dirt Devil EVO spadnie ze schodów?

EVO ma wbudowane czujniki aby tego uniknąć. Gdy ma stworzony zarys pomieszczenia, rozpoznaje przeszkody takie jak np. stopnie schodów dzięki czemu może uniknąć upadku z nich.

Czy EVO może być stosowane bez nadzoru?

Tak, EVO może pracować bez nadzoru. Mogą Państwo uruchomić robota zanim pójdą Państwo do pracy lub zanim Państwo się położą. EVO będzie czyścić Panstwa podłogę i ostatecznie wróci do punktu startu i się wyłączy.

Czy EVO może pracować po ciemku?

Tak. EVO może odbierać sygnał nawigacji Cube także kiedy jest ciemno.

Czy EVO jest bezpieczne dla dzieci i zwierząt domowych?

Zarówno małe dzieci jak i zwierzęta są zafascynowane EVO i jest on dla nich bezpieczny. Jeżeli w trakcie procesu czyszczenia EVO zostanie podniesiony do góry to automatycznie się wyłączy.

Jak duży jest Dirt Devil EVO?

EVO ma 8 cm wysokości i 25cm długości. Jego ‘’Design Slimline’’ pozwala na wycieranie także pod meblami takimi jak np. stoliki, szafy, sofy.

Jaka jest gwarancja dla EVO?

EVO ma 24 miesięczną gwarancję. Akumulator 6 mięsięcy. Więcej informacji znajdą Pañstwo w załczonej instrukcji obsugi.


U nas kupisz jak i wypożyczysz wszystkie najnowsze modele. Stała dostępność.

 
Szukaj
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego